Windows 10 lisans aktive etme

Windows 10 lisans aktive etme

Windows 10 lisans aktive etme

Windows 10 yazılımının aktive edilmesi biraz zordur, bu durumdan bir çok üyemiz şikayetçi olduğu için bizde muratkarasu.com.tr ekibi olarak daha pratik ve daha kolay bir program bulduk. Uzun araştırmalar sonucu bulduğumuz program çalıştır başlat lisans tanımla diyip bilgisayarı bir defa resetleme ile hallediliyor. Şimdi sizlere adım adım windows 10 nasıl aktifleştirilir anlatacağız;

Windows 10 lisans aktive etme

Windows 10 lisans aktive etme
Windows 10 lisans aktive etme

Aşağıda vermiş olduğumuz programı indirdikten sonra rar dosyasından çıkartıp Re-LoaderByR@1n uygulamayı çalıştırın. Böyle küçük bir pencere çıkacak yukarıda gösterildiği gibi, program zaten açıldığında senin işletim sistemini ve kullandığın sürümü otomatik algılıyor. Burada yapmanız gereken ufak bir işlem var.

windows 10 OEM kaldırma
windows 10 OEM kaldırma

Bilgisayarınıza yeni format attıysanız bu ayarı yapmanıza gerek yok ama yazılım sahteciliğine yakanlandımı bu işlemi yapmak zorundasınız önce eski lisansı sileceksiniz sonra yeni lisans atacaksınız yukarıda gösterdiğimiz fotoğrafta da anlaşıldığı gibi önce açılan pencerede ayarlar bölümüne gelip patch kaldır dedikten sonra aktivasyon bölümüne geleceksiniz.

windows 10 lisans aktiv
windows 10 lisans aktiv

Aktivasyon bölümüne tekrar geldiğinizde pencerenin alt tarfı ortasında mavi butonlu fotoğrafta da belirtildiği gibi aktif yazan düğmeye tıklayıp bekleyiniz sol alt bölümde bekleyiniz yazar tamam yada hazır yazana kadar sonra bilgisayara reset atıp işletim sistemimizi lisanslı kullanabiliriz.

Programı indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız. Diğer programlarımıza program indir bölümünden ulaşabilirsiniz.

Windows 10 lisans aktive etme indir

ARADIĞINIZI BULAMADINIZ MI AŞAĞIDAKİ ARAMA BUTONUNDAN ARAMA YAPABİLİRSİNİZ.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir